my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Yüz İmplantları (Facial implants)

Yüz İmplantları Neden uygulanır :

Yüzün dengesi ve temel şeklinin değişmesi dikkatli seçilen bazı implantların kullanılması ile gerçekleştirilir. Eğer görünümünüzde beğenmediğiniz veya değiştirmek istediğiniz yüzünüzün belirli yapıları beklentilerinizi karşılayabilecek ve gerçekçi ise doktorunuz tarafından uygulanabilir. Genç hastalarımız burun veya çene ucu’ nun şeklini beğenmeyip değiştirmek isterler. Daha olgun hastalarımız ise örneğin yüz germe operasyonu sırasında elmacık kemiklerinin çıkıntılı olması ve daha genç bir görünüme kavuşmayı arzu ederler.

Çene ucu, elmacık kemikleri, alt çene kavisi doğal veya yapay materyallerle rekonstrükte edilir.

Operasyon öncesi ve sonrası görüntüleriniz bilgisayar yardımıyla, doktorunuz tarafından planlanabilir.

Yüz İmplant Operasyon Yöntemi :

Seçilen implantlar ağız içi insizyonla olması geren yere yerleştirilir. Bu sayede hiçbir iz kalmaz. Operasyon kalıcı bir durumdur.

Ameliyat ve Tedavi Süresi :

Steril hastane ortamında lokal anestezi ile operasyon gerçekleştirilir. Hemen taburcu olunur. Geçici ödem, morarma, uyuşukluk op. sonrası olabilir. Ortalama bir hafta içinde işe dönülür. Yaklaşık 2-4 hafta sonra normal görünüme kavuşulur.