my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Radyo Frekans Uygulamaları

Yüz Konturu & Cilt Sıkılaştırma

Radyo Frekans (RF) tedavileri, özellikle Uni-Polar RF ve Bi-Polar RF enerjilerini birleştirerek tek bir aplikatör ile cildin eş zamanlı olarak hem derin hem yüzeyel ısıtılmasını sağlarken cilt yüzeyinin zarar görmesini de engeller. Cildi pürüzsüzleştirmek, sıkılaştırmak ve kollajeni rejenere etmek ve cerrahi olmadan da net sonuçlar almak mümkün.

RF tedavileri sağlıklı dokulara zarar vermeden dermisin derinine ve derialtı tabakalara kadar RF enerjisinin nüfuzunu sağlar. Yağ hücreleri ve bu hücreleri çevreleyen kollajen liflerini en yüksek direnç ile ısıtır. Fibroblast aktivitesinin artması, kollajen kontraksiyonu ve yeni kollajen ve diğer dermal matriks proteinlerinin yeniden şekillenmesi ile rejenerasyon oluşur.

Cildin elastik lifleri kollajen ve elastin, fibroblast adı verilen cilt hücreleri tarafından üretilir. Bunlar kasıldığı için kollajen lifleri ciltte anında bir sıkılaşma oluşturacak şekilde yakınlaşır kısaca anında sonuç almak kişiyi memnun eder. Tam bir tedavi döneminin sonunda da kollajen şekillenmesi ve rejenerasyonu oluşur. Bu da işlemin çok önemli diğer bir özelliğidir.

Kollajeni rejenere ettiği, cildi sıkılaştırıp, tonusunu artırdığı, sarkık ciltlerde düzelme sağladığı bütün cilt tipleri için klinik olarak kanıtlanmıştır. RF tedavileri yüz, boyun ve kol derinizi hassas ve etkili bir şekilde sıkılaştırır.

Bu gelişmiş RF teknolojisi, hedeflenen hücrelere gerekli ısıyı verip cildin soğutulma ihtiyacını ortadan kaldırır. Böylece ilk uygulamadan itibaren görsel sonuçları olan daha güvenli bir tedaviyle sonuçlanan hızlı bir sonuç alınmış olur.