my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Meme Küçültme (Reduction)

Neden uygulanır :

Genetik, hormonal veya doğumlar nedeniyle aşırı büyüme gösteren memelere uygulanan bir operasyondur. Bu problemleri çözmek sadece meme küçültme ameliyatı ile olanaklıdır. Memenin boyutunu herhangi bir ilaç veya hormonla kalıcı olarak değiştirmek ( büyültmek veya küçültmek ) mümkün değildir. Bu operasyonda meme dokusu uygun büyüklüğe ulaşırken aynı zamanda asimetri ve sarkıklıklar da düzeltilmektedir.

Meme Küçültme Operasyonu Yöntemi :

Meme küçültmek amacı ile yapılan ameliyatta göğüsteki fazla meme dokusu, yağ ve deri çıkarılarak göğüs ucu normal yerine ve uygun büyüklüğe getirilmektedir. Operasyon öncesi hasta değerlendirilirken memelerin büyüklüğü, meme başının büyüklüğü veyeri, hastanın yaşı ve hastanın istekleri hep beraber göz önünde bulundurularak uygun teknik seçilir.

Günümüzde modern yöntemlerin gelişmesiyle tek insizyon ( kesi ) ile yapılan küçültme ameliyatları ‘ Vertikal Teknik ‘ tercih edilmektedir. Aşırı büyük ve sarkık memelerde ise bu tekniğin varyasyonları uygulanmaktadır. Göğüs ucundan kesi ile yapılan meme küçültme ameliyatları da vardır ve bu yöntem sonucu çok daha az ameliyat izi kalmaktadır. Fakat bu yöntem sadece hafif derecede büyük ve sarkık memelere uygulanabilir.

Modern küçültme teknikleri uygulanabildiği durumlarda süt kanalları % 80-90 korunabilmektedir. Aşırı büyüklük nedeniyle, çok fazla meme dokusu alınmak zorunluluğu karşısında ise kişi ilerde çocuk doğurursa emziremeyebilir.

Ancak memenin fazla büyük olmasının ve sarkmasının kişiye sırt ağrıları verebileceği, duruş bozukluklarına yol açması, meme altında pişik ve mantar gibi hastalıklara neden olabileceği unutulmamalıdır. Kişiyi psikolojik olarakta mutsuz edebilmektedir.

Anestezi :

Meme küçültme operasyonları genel anestezi altında uygulanmaktadır.

Meme Küçültme Ameliyat ve Tedavi Suresi :

Meme küçültme opersyonlarının süresi yaklaşık 3-4 saattir. Ameliyattan sonra hasta aynı gün taburcu edilmektedir. Ameliyattan 7-10 gün sonra normal yaşama dönmek mümkündür. Operasyonu takiben 1-2 pansuman doktorunuz tarafından yapılır. Dikiş alınması gerekmeyecek estetik eriyen sütür malzemesi kullanılmaktadır. İlk birkaç ay belirgin olan operasyon izleri zamanla azalıp daha az dikkat çeker hale gelir. Meme küçültme ameliyatından sonra yeniden hamile kalındığında yapılan ameliyatın tipine göre süt vermede herhangi bir değişiklik olmayacağı gibi, azalma veya , tamamen kesilme de olabilir. Ameliyattan sonra tekrar hamile kalınır ve emzirilirse göğüslerde bir miktar büyüme olabilir ama bu büyüme hiçbir zaman ameliyattan önceki boyutlarda olmayacaktır kurupt moon rocks canada.