my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Meme Dikleştirme (Lift)

Meme Dikleştirme Neden uygulanır :

Tekrarlayan doğumlar, kilo kayıpları, ilerleyen yaş, hormonal sebepler, yer çekiminin etkisi v.s ile hacmi azalan gevşek bir hal almış ve şekli bozulan memenin yeniden şekillendirilmesi amacı ile uygulanır.

Meme Dikleştirme Operasyon Yöntemi :

Bu ameliyatlarda temel yaklaşım, memede en az cerrahi izi bırakarak, maksimum şekil oluşumunu yakalamaktır. Bu nedenle ameliyat öncesi meme ölçümleri çok iyi yapılarak, ameliyat çizimleri çok iyi planlanmalıdır. Bu aşama, elde edilecek cerrahi sonuç için ameliyat kadar önemlidir. Bu operasyonda meme başı ve sarkan meme dokusu yukarı kaldırılır. Hangi tekniğin uygun olduğu sarkan meme dokusu ve meme başının yerine göre belirlenir.

Anestezi :

Genel anestezi tercih edilir.

Ameliyat ve Tedavi Süresi :

Cerrahi işlem yaklaşık olarak 2-4 saat sürer ve fazla miktardaki meme ve deri dokusu çıkarılarak, meme yeniden şekillendirilmiş olur. Hastaneden aynı gün taburcu edilmekte ve yaklaşık 7 gün içinde normal yaşama dönülür. Bu süre içinde 1-2 pansuman doktorunuz tarafından yapılır. Sütür almayı gerektirmeyen materyaller kullanılmaktadır. Oluşacak izler, zamanla (6-8 ay) silikleşecek, az dikkat çeker hale dönecektir.