my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Kaş Kaldırma (Brow Lift)

Kaş Kaldırma Neden uygulanır :

Kaş biçimini beğenmeyip, düşük olduğunu düşünen kişilere uygulanabilen operasyondur.

Kaş Kaldırma Operasyon Yöntemi :

İki yöntemi bulunmaktadır. Daha çok “kaş asma tekniği” uygulanmaktadır. Çünkü bu işlem lokal anestezi altında yapılmakta ve hastaya hiçbir zorluk yaşatmamaktadır. Saç içinde açılan küçük kesilerle kaş yukarıya kaldırılmakta, istenilen şekle sokulabilmektedir.Operasyon sırasında hastaya kaşının son hali bir ayna ile gösterilip kaş seviyesine beraber karar verilebilmektedir. Kaş asma tekniği ile göz çevresindeki kırışıklıklar da kaybolabilmektedir.

Diğer klasik kaş kaldırma ameliyatında ise, kaş çevresinde uzun kesilere gereksinim duyulmaktadır ve ameliyat sırasında hasar gören bölgede geniş olmaktadır. İz bıraktığı için pek tecih edilmez. Operasyon sonrasında çok yukarı kalkık kaş biçimine kavuşulmaktadır.

Ameliyat ve Tedavi Süresi :

Lokal anestezi ile 20 dakika içinde uygulanır ve hasta hemen evine ve ertesi gün işine dönebilir. Uygun vakalarda çok iyi sonuç vermektedir. Hafif bir çekik kaş görünümü de sağlanabilir.