my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Dudak Estetikleri

Dudak Estetikleri Neden uygulanır :

İnce veya konturu ( sınırları ) yeterince belli olmayan dudakları büyütmek, doğuştan veya sonradan olan deformiteleri düzeltmek için uygulanır. Estetik görünümde üst dudağın alt dudağa göre daha büyük ve önünde olması arzulanır.

Uygulama-Yöntem :

Lokal anestezi içeren özel bir krem sürülüp 15 – 20 dakika beklenir. Sonra çok ince iğneler ile dudak büyütülebilir. İşlem öncesinde, hastaya dudağının alacağı şekil bilgisayar yardımıyla kendi fotoğrafı üzerinde gösterilebilir. Sonuç hemen görülmektedir. Dudak büyütmede kullanılanlar arasında, hastanın kendi vücudundan alınan yağ, doku ve veya sentetik dolgular mevcuttur. Bunlarında kalıcılığı kullanılan ürüne ve malzemeye göre değişmektedir.