my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Alın Germe (Forehead Lift)

Alın Germe Neden uygulanır :

Yaşlanmanın ilk bulgularından birisi alındaki kırışıklıkların artması ve derinleşmesidir. Yerçekiminin etkisi ile kaşlar da erkek ve kadında olması gereken seviyenin altına düşer. Bazen naturel ön saç çizgimiz de aşağı plana doğru deplase olur.Bu gözlerin küçük ve daha derin görünmesine neden olur ve alında enlemesine her iki kaş arasında da boylamasına ( vertikal ) çizgiler oluşur. Mimik kaslarının sürekli kasılı bir hal alması ile bu çizgiler normalde bile derin gözükür. Bu problemlerin düzeltilmesi alın germe operasyonu ile mümkündür. 40 yaşın üstündeki çoğu erkek ve bayan bu operasyona adaydır.

Alın Germe Operasyon Yöntemi :

Günümüzde 2 temel yöntem vardır. Klasik operasyon ve minimal insizyon tekniği ile yapılan ‘endoskopik alın germe’ dir. Klasik operasyonda kesi saç içerisinden yapılacağı için görünebilir bir iz yoktur. Alın derisi gerilir kaşlar kaldırılır. Kırışıklığa neden olan alın kasları zayıflatılır böylece kırışıklıklar daha az belirgin bir hale gelir. Ameliyat sonrası hastanın durumuna göre bir gece hastanede yatırılabilir ya da hemen evine gönderilebilir. Endoskopik operasyonda saç içinden çizimlere uygun yaklaşık birer cm. uzunlukta 3-4 adet insizyonla girilir saçlı deri ve alın dokusu kapalı bir şekilde eleve edilip kırışıklığa neden olan mimik adeleleri içeriden zayıflatılır alın yukarı yönde çekilip eriyen kliplere tutturulur.

Ameliyat ve Tedavi Süresi :

Genel anestezi veya lokal-sedayon anestezi tercih edilir. Basit ağrı kesici ve antibiyotikler reçete edilir. Operasyon sonrası derinin bir miktar hissizliği normaldir birkaç hafta içinde hemen düzelir. Ödem ve morlukları en aza indirmek için operasyon sonrası başınızı elevasyona getirmeniz tavsiye edilir.Solgun, mor ve şiş yüz sizi şaşırtmasın. Birkaç haftada normal görünümünüze kavuşacağınızı aklınızda tutun. Beş yedi gün sonra dikişlerin çoğu alınır. Endoskopik operasyonlar daha az travmatik olduğundan ameliyat sonu iyileşme ve normal hayata geçme daha hızlı olacaktır.