my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Dermabrazyon ve Dermaplanning

Dermabrazyon ve Dermaplanning Neden uygulanır :

Derideki mevcut her tür düzensizlik, akne sekelleri, yüzdeki lekelenmeler, ağız çevresi kırışıklıklarda, jilet izlerinin giderilmesinde, yanık skarları tedavilerinde uygulanır.

Operasyon Yöntemi :

Döner başlıklı bir motora takılan özel aletlerle derinin zımparalanması işlemidir. Bu yöntemle belirgin yara ve yanık, operasyon izleri, akne artığı düzensizlikler mekanik olarak düzeltilir ve deri daha pürüzsüz hale getirilir.

Ameliyat ve Tedavi Süresi :

Operasyon steril ameliyathane koşullarında yapılır. Lokal anestezi altında uygulanır. Genel olarak bir kez dermabrazyon uygulanması yeterli olabilmekte ancak derin yanık ve akne sekellerinde 2-3 kez dermabrazyon uygulanması gerekebilir. Bu gibi durumlarda iki dermabrazyon arasındaki süre ortalama 6 aydır.

Dermabrazyon sonrası oluşan yara uygulanan derinlikle orantılı olarak 7-14 günde kendiliğinden iyileşir. Bu işlem sonrası da aynen yüz soyma sonrasında olduğu gibi, açık havaya çıkmadan önce yüksek faktörlü güneş koruyucular uygulanmış alana sürülerek korunma sağlanır.