my sources alexaedmon.Buy best place to buy replica watches.have a peek at this website replica watches.Bonuses cheap replica rolex.click this over here now replicaenespanol.com.explanation repliki zegark贸w.Continued https://www.fake-watches.icu/.i thought about this rolex replications for sale.look at here China replica wholesale.imp source https://www.watchesj.com.next page https://www.drugswatches.com/.great https://www.employmentwatches.com/.Continue Reading perfect rolex.Recent Comments https://www.usabreitling.com.Our site loansbellross.click now franck mueller replica.Get More Information https://www.showhublot.com.read review imitation watches.Free shipping tag heuer replica.visit this web-site mybellross.

Damarsal Yapıların Tedavisi (Skleroterapisi, Kriyo, Laser)

Skleroterapisi, Kriyo, Laser Neden uygulanır :

Deride normalde görünmeyen damarların genişlemeleri sonucu görünür hale gelmesi yani telenjektaziler, doğuştan veya sonradan ortaya çıkan damarsal kitleler( hemanjiom ), kalıtsal olan doğum lekeleri , damar benleri ( spider anjioma ) estetik açıdan kişileri rahatsız eden problemlerdir.

Operasyon Yöntemi :

Bacaklarda oluşan telenjektaziler çoğu zaman varislere eşlik edebilir. Bu nedenle hasta laser tedavisine alınmadan önce mutlaka damar cerrahi uzmanı hekim tarafından değerlendirilir. Varisleri için gerekiyorsa cerrahi veya skleroterapi ( ilaç enjeksiyonu ) uygulanır. Sonrasında estetik olarak görünümün iyileştirilmesi için telenjektaziler laser ile ortadan kaldırılır. Laser ışığı damarsal lezyonlar içindeki kan tarafından emilir ve ısıya dönüşür. Böylece damarların büzülmesi ve ortadan kalkması sağlanır.

Doğuştan itibaren mevcut veya sonradan ortaya çıkabilen hemanjiom yani damarsal kitlelerin tedavisi hasta ne kadar erken ve lezyon ne kadar küçükse o kadar başarılıdır. Bunları tedavisinde krioterapi ( dondurma ), skleroterapi, laser ve bazen cerrahi eksizyon uygulanmaktadır.